Ohraňovacie lisy

HACO ohraňovacie lisy PPM, ATP, SRM, EM-S, PMS, HDSY

Hydraulický ohraňovací lis CNC Synchromaster SRM

SYNCHROMASTER - ohraňovací lis riadený CNC systémom systémom EASY BEND 2D.

Rad SYNCHROMASTER sú CNC riadené ohranovacie lisy s 2D grafickým systémom Easy Bend, ktorý umožňuje riadiť max. 6 osí (Y1, Y2, X, R, Z1, Z2). Synchronizácia polohy barana je kontrolovaná a riadená CNC elektronicky.

Tento stroj je po mechanickej stránke zhodný s nižšie uvedeným ERM resp. ERMP CNC riadenými lismi a jeho presnosť je zrovnateľná s plne CNC riadenými lismi (možnosť ovládania až 9 osí). Jediným rozdielom je chýbajúca možnosť ovládania viac ako 6 osí a zapojenie strojov do tandemu. Systém Easy Bend je ľahko a jasne ovládateľný a zabezpečuje jednoduché a rýchle programovanie všetkých funkcií stroja, čím umožňuje plynulú výrobu ohýbaných dielov. Maximálna kapacita strojov je od 40 do 400 ton a dlžka ohýbaného materiálu 1600 - 6000 mm. V základnej cene sú zahrnuté i univerzálne ohranovacie nástroje pre základnú výrobu. Je to najpredávanejší ohranovací lis.

PDF VIDEO

Hydraulický ohraňovací lis CNC Euromaster-S (EM-S)

EUROMASTER S (EM-S) - ohraňovací lis plne riadený CNC s grafickou podporou.

Rada EUROMASTER – S (EM-S) sú vysokorýchlostné CNC riadené ohranovacie lisy s 2D - 3D grafickým systémom FAST BEND Mutitouch Premium 21“ resp 24“, ktorý umožňuje riadiť až 9 osí. Synchronizácia polohy barana je kontrolovaná a riadená CNC elektronicky v rýchlosti až 200 mm/sec..

Tento stroj má rýchlonastaviteľný zadný doraz v ose X 1000 mm/sec, v ose R 250 mm/sec, v osiach Z1 a Z2 1000 mm/sec. Špičkový ohraňovací lis EUROMASTER – S umožňuje vďaka rýchlosti väčšiu produktiviru práce. Štandardne sa vybavuje PROMECAN-AMADA upínaním, ako aj WILA upínaním. FAST BEND MT Premium 2D 21“ resp 3D 24“ je ľahko a jasne ovládatelný a zabezpečuje jednoduché a rýchle programovanie vsetkých funkcií stroja, čím umožňuje plynulú výrobu ohýbaných dielov. Maximálna kapacita strojov je od 75 do 400 ton a dlzka ohýbaného materiálu 2000 - 6000 mm.

PDF PDF EM-S TANDEM SPECIAL MULTITOUCH

Hydraulický ohraňovací lis PPM (NC)

Jednoduchý ohraňovací lis s mechanickým vyrovnávaním polohy - rad PPM.

Jednoduchý ohraňovací lis s mechanickým vyrovnávaním polohy barana pomocou špeciálne navrhnutej tuhej torznej tyče a kinematického mechanizmu - rad PPM. Maximálna kapacita 40 - 320 ton a dĺžka ohýbaného materiálu 1600 - 4300 mm. V základnom prevedení majú tieto ohraňovacie lisy závesný riadiaci panel s elektronicky nastavením pracovného tlaku, hĺbkového dorazu a polohy zadného dorazu. Súčasťou základného vybavenia je sada ohraňovacích nástrojov. Na želanie je možné stroj doplniť o NC riadiaci systém ATL 550.

PDF

Hydraulický ohraňovací lis CNC Pressmaster PMS

PRESSMASTER PMS - ohraňovací lis je plne riadený CNC s grafickou podporou.

Rada PRESSMASTER (PMS) sú vysokorýchlostné CNC riadené ohranovacie lisy s 2D - 3D grafickým systémom FAST BEND Mutitouch Premium 21“ resp 24“, ktorý umožňuje riadiť až 9 osí. Oproti rade EUROMASTER – S majú zväčšené otvorenie a zväčšený zdvih barana. Synchronizácia polohy barana je kontrolovaná a riadená CNC elektronicky v rýchlosti až 200 mm/sec..

Tento stroj má rýchlonastaviteľný zadný doraz v ose X 1000 mm/sec, v ose R 250 mm/sec, v osiach Z1 a Z2 1000 mm/sec. Špičkový ohraňovací lis PRESSMASTER – S umožňuje vďaka rýchlosti väčšiu produktiviru práce. Štandardne sa vybavuje PROMECAN-AMADA upínaním, ako aj WILA upínaním. FAST BEND MT Premium 2D 21“ resp 3D 24“ je ľahko a jasne ovládateľný a zabezpečuje jednoduché a rýchle programovanie vsetkých funkcií stroja, čím umožňuje plynulú výrobu ohýbaných dielov. Maximálna kapacita strojov je od 75 do 250 ton a dĺžka ohýbaného materiálu 2000 - 4000 mm.

PDF PDF PMS MULTITOUCH

Hydraulický ohraňovací lis HDSY

HDSY ohraňovací lis je plne riadený CNC s grafickou podporou.

Ohraňovacie lisy CNC typového radu HDSY. Sú to veľmi výkonné a silné stroje určené pre ťažkú výrobu. Na rozdiel od predchádzajúcich CNC riadených lisov sú pre svoju mohutnosť zapustené do podlahy. Riadenie tejto typorady je podobné s radou Euromaster. Vyrábajú sa v kapacitách od 400 do 1500 ton a dĺžka ohybu od 3100 do 8000 mm. I tieto stroje je možné spájať podľa potreby do tandemu, alebo tridemu.

VIDEO